Szanowni Państwo,

 

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy mają  zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVII Malborskich Targach Pracy, które odbędą się w dniu 14 kwietnia 2023r., w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Malborku, ul. Wybickiego 32, w godz. od  10.00 do 12.00.

Charakter wydarzenia jest okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów pracodawców z potencjalnymi kandydatami do pracy i przeprowadzenia  rekrutacji. Targi Pracy stwarzająrównież możliwość zmiany miejsca zatrudnienia. Śladem roku ubiegłego dla uczestników tegorocznej edycji targów przygotowaliśmy  ciekawą propozycję Strefy Zdrowia, w której skorzystać  będzie można z porad specjalistów z zakresu profilaktyki kardiologicznej, cukrzycy i nadciśnienia tętniczego. Będzie więc okazja do  wykonania  bezpłatnej analizy składu ciała (BMI), pomiaru ciśnienia,   poziomu cukru  i testów dermatologicznych. Podczas  targów swoje usługi będzie świadczył Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Poradnictwa Obywatelskiego.