Wpisy z miesiąca:
Kategorie

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektronicznego

Z B I Ó R K A

ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO

 

Wójt Gminy Malbork wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o. o. organizuje zbiórkę odpadów WIELKOGABARYTOWYCH tj. odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.

oraz

ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO tj. chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze, żelazka, tostery, komputery, laptopy, telefony komórkowe, odbiorniki radiowe, odbiorniki telewizyjne, wiertarki i wszystkie inne urządzenia zasilane energią elektryczną.

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będą zbierane dnia 10 maja 2014r. (sobota).

Wyżej wymienione odpady należy wystawić:

Zabudowa jednorodzinna – przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia lub przejazdu.

Zabudowa wielorodzinna przy pojemnikach i zagrodach na śmieci.

do dnia 10 maja 2014r. do godziny 8.00.

Ważne!

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części  samochodowe (w tym opony), motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, oraz wszelkie opakowania po środkach chemicznych.