Wpisy z miesiąca:
Kategorie

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2012

Dnia 21 września 2012r. na ulicy Kasztanowej i Zwierzynieckiej w Nowej Wsi Malborskiej odbyła się akcja „Sprzątanie Świata” zorganizowana przez Zastępcę Wójta Gminy Malbork Pana Marcina Kwiatkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Malbork Pana Michała Błachuta. W akcji brali udział wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz mieszkańcy sołectwa Nowa Wieś. Efektem kampanii było zebranie pełnego kontenera odpadów. Najczęściej spotykane śmieci to: puszki i butelki po napojach, torebki foliowe, opakowania po produktach spożywczych ale zdarzały się również takie rzeczy jak lodówka oraz inne zużyte sprzęty AGD i RTV.

Organizatorzy całej akcji „Sprzątania świata” chcieliby podziękować wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku.