Wpisy z miesiąca:
Kategorie

Ogłoszenie-Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku w związku z realizacją 2 projektów poszukuje pracodawców chcących zatrudnić osoby bezrobotne w formie stażu oraz prac interwencyjnych.

W projekcie pt. „Starszaki – wparcie osób bezrobotnych po 50 roku życia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki bierze udział 20 osób po 50 roku życia, które od lipca będą kierowane na 6 miesięczne staże zawodowe oraz 12 miesięczne prace interwencyjne w zawodach:

 • konserwator terenów zielonych- 1 osoba,
 • opiekunka- 3 osoby,
 • pracownik kadr i płac (pracownik biurowy)- 1 osoba,
 • magazynier- 3 osoby,
 • sprzedawca- 3 osoby,
 • gastronomia- 2 osoby,
 • elektryk- 1 osoba, ochroniarz- 4 osoby,
 • stolarz- 1 osoba,
 • mechanik samochodowy- 1 osoba.

Natomiast w drugim projekcie pn. „Nie jestem inna/inny niż Ty” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki bierze udział 14 osób, które od lipca będą kierowani na 6 miesięczne staże a następnie na prace interwencyjne w zawodach:

 • magazynier- 2 osoby,
 • przedstawiciel handlowy- 2 osoby,
 • opiekunka dziecięca- 2 osoby,
 • pracownik kadr- 4 osoby,
 • sprzedawca,
 • konserwator terenów zielonych,
 • księgowy.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Urzędu bądź o kontakt telefoniczny pod    nr 55-272-33-51 wew. 329/ 328/ 327.