Wpisy z miesiąca:
Kategorie

Międzygminny Przegląd Teatralny w Starym Polu

Dnia 15 grudnia 2012 r. w Starym Polu odbył się IX Międzygminny Przegląd Teatralny pt. ” Ten Szczególny dzień się budzi”.  Podczas przeglądu występy swe zaprezentowali uczniowie z gmin Malbork, Stare Pole oraz Miłoradz.  Zespoły prezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny i wyjątkowe zdolności wokalne. Na świąteczny repertuar przybyli Wójtowie gmin: Malbork Pan Julian Grzanko, Miłoradz Pan Tadeusz Biliński oraz  Stare Pola Pan Włodzimierz Załucki. Wszyscy zaproszeni goście  świetnie bawili się podczas oglądania wszystkich przedstawień. Uczestnicy przeglądu zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez wójtów swoich gmin. Podczas przeglądu odbywał się również świąteczny kiermasz  oraz można było odwiedzić stoiska z pierniczkami na choinkę.