Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY – zapraszamy na spotkanie informacyjne w Malborku

AKUMULATOR SPOŁECZNY– dowiedz się jak wyzwolić społeczną energię!

Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY
i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące trwającego konkursu grantowego, 27 sierpnia w Malborku.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Termin naboru wniosków od 11 sierpnia do 11 września 2014.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się w systemie on-line www.witkac.pl i wypełnić formularz.

UWAGA:

Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora
on-line
. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z Operatorem.

Regulamin konkursu grantowego (2014) – dostępny na www.fundacjapokolenia.pl.

Masz pytania dotyczące konkursu? Istnieją kwestie, które sprawią Ci problem. Chcesz rozwiać wątpliwości związane, np. z wnioskowaniem lub realizacją projektów? Przyjdź na spotkanie informacyjne!

27.08 (środa) MALBORK godz. 16:00 Starostwo Powiatowe

Operator Funduszu na terenie powiatu malborskiego:

Fundacja Pokolenia
ul. Obrońców Westerplatte 6, 83-110 Tczew
biuro@fundacjapokolenia.pl, tel. 58 352 45 46

Osoba kontaktowa: Artur Rajkowski
Tel. kom. 791 939 395

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY zasili inicjatywy Pomorzan!