Wpisy z miesiąca:

Kategorie

Agroturystyka

Zacisze u Weni
Adres: Kamionka 7A, 82-200 Malbork 
Tel.: 055 272 08 33
Tel. kom.: 602 102 426
e-mail: unikat@elblag.sprint.pl
www: http://www.zaciszeuweni.pl
 

Gospodarstwo agroturystyczne „Zacisze U Weni” położone jest w bardzo spokojnej okolicy, wśród pięknej zieleni, na obrzeżach Malborka. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 5 min.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna ze względu na kilka czynników: niski koszt pobytu, wysoki standard oferowanych usług, wiele naturalnych oraz przygotowywanych atrakcji. To idealna propozycja dla osób, które lubią ciszę, spokój, kontakt z fauną i florą ale też i dla turystów preferujących aktywny wypoczynek.

Gospodarstwo dysponuje dwoma pokojami czteroosobowymi i trzema pokojami dwuosobowymi (z możliwością dostawki). Wszystkie pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką oraz innymi udogodnieniami. Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania ze strzeżonego parkingu, który znajduje się na terenie posesji. Cały obiekt jest monitorowany 24h na dobę.

Pod Brzózkami
Adres: Kamionka 25, 82-200 Malbork  
Tel.: 055 272 90 15
Tel. kom.: 506 392 687
www: http://wypocznij.com.pl/turystyka/reksa/

Gospodarstwo położone jest 3 km od Malborka. Oferujemy 4 pokoje, 2 i 4 osobowe (z możliwością dostawki) z łazienkami i dostępem do kuchni. Możliwe jest wyżywienie z wykorzystaniem ziół i produktów pochodzących z własnego gospodarstwa. Posiadamy dużo miejsca do wypoczynku. Młodzi gospodarze proponują gościom wspólne ogniska, biesiady oraz wycieczki rowerowe w ramach zakwaterowania. Goście traktują gospodarstwo jako dobrą bazę noclegową do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy tj. Muzeum im. Mikołaja Kopernika we Fromborku, zamków gotyckich w Malborku, Gniewie, Kwidzynie, Sztumie, Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Sztutowie, starówki w Gdańsku i Elblągu, jedynych w świecie pochylni na Kanale Elbląsko-Ostródzkim, cmentarzy mennonickich, bliski i dogodny dojazd nad morze itp.

Nocleg od 40-50 zł od osoby

Parking

Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja 35 zł od osoby.
Proponujemy zniżki dla dzieci.
Zapraszamy przez cały rok!

Stary Park
Adres: Stogi 20 A, 82-200 Malbork
Tel.: 055 272 91 03
www: http://www.starypark.pl/

Gospodarstwo agroturystyczne „STARY PARK” położone jest na terenie Żuław Wiślanych, 6 km od Malborka, 15 km od Tczewa, 50 km od Gdańska W okolicy znajdują się zamki krzyżackie; w Malborku, Sztumie, Kwidzynie, a w samych Stogach chaty podcieniowe i cmentarz mennonicki.
Wokół domu tereny zielone w tym stary park, staw rybny i kąpielowy z plażą, plac gilowy, plac rekreacji sportowej, plac zabaw dla dzieci, ognisko.
Gospodarstwo dysponuje 5 komfortowo wyposażonymi pokojami, jadalnią, oranżerią, polem namiotowym i oświetlonym miejscem na caravaning. Gospodarstwo do dyspozycji gości posiada garaże samochodowe, rowery górskie a w sezonie zimowym łyżwy, sanki i narty. Istnieje również możliwość jazdy konnej.
Oferujemy całodzienne wyżywienie uwzględniając najwybredniejsze gusty, preferując jednak kuchnię polską i regionalną. Gospodarstwo organizuje również imprezy integracyjne dla niewielkich (do 20 osób) grup.

Wszystkie te urządzenia i sprzęty ogrodowe, a także usytuowanie powodują, że ogród i park stanowią doskonałą oazę ciszy, spokoju i rekreacji.
 

Pod Bocianim Gniazdem
Adres: Kamienica 19, 82-200 Malbork 
Tel.: 055 272 20 89, 055 272 64 27
Tel. kom.: 502 157 256

Nasze gospodarstwo znajduje się w Kamienicy, wsi położonej na Żuławach Wiślanych. Lokalizacja tego miejsca jest bardzo atrakcyjna, ze względu na niewielką odległość od Malborka (10 Km), Gdańska(40km), Mierzei Wiślanej (30km), Fromborka (60km), Borów Tucholskich (60km) oraz Wysoczyzny Elbląskiej (30km).
Kamienica oddzielona jest od Malborka rzeką Nogat, wzdłuż której biegnie wysoki wał przeciwpowodziowy. Krajobraz naszej wsi kształtują rozległe, poprzecinane kanałami i dróżkami pola, zielone pastwiska i małe jeziorka przylegające do Nogatu, rozłożyste wierzby i bocianie gniazdo, które jest w naszym gospodarstwie.
Niewątpliwą atrakcją okolicy jest ZAMEK KRZYŻACKI, znajdujący się w Malborku. Lokalizacja naszego gospodarstwa zapewnia szybki i łatwy dojazd do Zamku. Kamienica to spokojna wieś, w której doskonale odpoczywa się od miejskiego gwaru, idealna na piesze i rowerowe wycieczki oraz relaks nad wodą.